KARIÉRA

Predstavujeme Vám voľné pracovné miesta v našej spoločnosti. Pokiaľ máte záujem o spoluprácu, zašlite nám svoj životopis na hastav@hastavzilina.sk a v predmete e-mailu uveďte názov pracovnej pozície. Taktiež hľadáme šikovných ľudí na stavebné, poterárske a pomocné stavebné práce. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

1.Výrobno-technický/á dispečer/ka

Výrobno-technický/á dispečer/ka

Miesto práce:

  • Kancelária HASTAV ŽILINA, s.r.o. – Hlavná 2, 010 09, Žilina – Bytčica

Náplň práce:

  • Určená pri pracovnom pohovore

Druh pracovného pomeru:

  • Trvalý pracovný pomer

Ponúkaný plat:

  • Dohodou

Termín nástupu:

  • Ihneď

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie:

  • SŠ/VŠ – technicko-ekonomické zameranie

Počítačové zručnosti:

  • Microsoft Office
  • Internet (e-mail, www)

Vodičský preukaz:

  • B

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám e-mail na hastav@hastavzilina.sk V predmete emailu uveďte názov pracovnej pozície: Výrobno-technický/á dispečer/ka

2.Stavebný robotník

Stavebný robotník

  • Slovenská Republika

  • poterárske práce
  • pomocné stavebné práce

  • Dohodou

  • Ihneď

  • Nižšie stredné odborné vzdelanie/SŠ

  • B alebo C

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0903 891 026, alebo nám pošlite e-mail na hastav@hastavzilina.sk V predmete emailu uveďte názov pracovnej pozície: Stavebný robotník